Facebook

Aktualności

Rekolekcje przed zawierzeniem św. Józefowi

Na zwieńczenie Roku św. Józefa proponujemy wzięcie udziału w 33-dniowych rekolekcjach domowych przygotowujących do zawierzenia św. Józefowi. Ćwiczenia duchowe będą prowadzone na podstawie książki o. Donalda Colloway’a pt. „Konsekracja św. Józefowi”. […]

10 września 2021|

Kino parafialne

W ramach projektu „St. Ladislaus Cinema” zapraszamy na wspólne oglądanie filmów pokrzepiających wiarę. Po raz pierwszy spotkamy się w piątek, 17 września o godz. 7.45pm w konwencie na emisji filmu pt. ”Fatima”.

10 września 2021|

Różaniec po angielsku

Od 7 września 2021 r. parafia pw. św. Władysława rozpocznie odmawianie różańca w języku angielskim po Mszy św. we wtorki o godz. 8.15am. Zapraszamy!

3 września 2021|

Exodus 90

Zapraszamy mężczyzn na „Exodus”, czyli 90-dniowe ćwiczenia duchowe prowadzące do wolności poprzez modlitwę, ascetyzm i braterstwo. Exodus daje powrót do fundamentów chrześcijaństwa. […]

27 sierpnia 2021|

Maseczki wymagane dla wszystkich

Archidiecezja Chicago ogłosiła, że maski są teraz wymagane dla wszystkich w obiektach archidiecezjalnych podczas uczestniczenia we Mszy św., liturgii i we wszystkich wydarzeniach dziejących się w naszych parafiach. Maski są wymagane od wszystkich niezależnie od statusu szczepień danej osoby.

20 sierpnia 2021|